Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

IQOS New 2.4 Plus Kit Elektronik Sigara Hediyeli

IQOS New 2.4 Plus Kit Elektronik Sigara Hediyeli
Ücretsiz Kargo
500 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Müşteri Hizmetleri
+905385243644
Geri İade İmkanı
14 Günde Geri İade
800,00TL
Vergiler Hariç: 800,00TL
  • Stock: In Stock
  • Model: kampanya2.4
  • : 1 PAKET 20 DAL HEETS SİGARA HEDİYE
  • : KAPIDA ÖDEME VEYA
  • : KREDİ KARTI İLE ÖDEME

1 Paket 20 Adet İQOS heets Sigara hediye Kapıda Ödeme

 IQOS New 2.4 Plus Kit Elektronik Sigara Satın Al

IQOS’un merkezinde, özel olarak tasarlanmış ısıtmalı tütün ünitelerini ısıtan sofistike elektronikler bulunur. IQOS , tütünü nikotin içeren bir tütün buharını açığa çıkaracak kadar ısıtır, ancak tütünü yakmaz.

Isıtılan bir tütün ürün olan iqos sigarası son zamanlarda Türkiye’de Google üzerinden çok fazla aranmaktadır. Kullanıcılar IQOS, iqos, iqos sigarası şeklindeki aramalarla bu Philip Morris ürünü hakkında bilgi almaya çalışmaktadır. iqos sigarayı yakmadan ısıtmakta ve koku meydana getirmemektedir. iqos koku bırakmama nedeni heat not burn özelliğine, diğer bir ifadeyle, dumandan ziyade buhar çıkarmasıdır. 2018 yılı itibarıyla birçok ülkede satışı yapılan iqos 3 fiyat bilgileri kullanıcılar tarafından merka edilmektedir. iqos 2.4, iqos 2.4 plus, iqos 3 duo, iqos 3 multi şeklinde çeşitleri olan Iqos standart elektronik sigaradan farklılaşmaktadır. Bunun nedeni nikotini tütünden elde etmesidir. iqos sigarası ile bugüne kadar 3-4 milyon kişinin sigarayı bıraktığı bilinmektedir. iqos kullanımı çok basit olup, herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilmektedir.

IQOS New 2.4 Plus Kit Elektronik Sigara Satın Al

Marlboro kullanan kimselerin oldukça IQOS New 2.4 Plus Kit Elektronik Sigara Sipariş kötü bir huyu bulunur. Bu da başka bir sigarayı hiçbir şekilde içememelerinden gelir. Sigara kadar Marlboro da bu insanlar için bağımlılık yaratır. Iqos elektronik sigara fiyat bakımından oldukça uygun olduğu gibi aynı zamanda bu IQOS New 2.4 Plus Kit Elektronik Sigara Satın Al  Marlboro bağımlılığını da ortadan kaldırır. Philip Morris tarafından üretilen bu sigara tamamı ile Marlboro düşkünlüğü bulunan bağımlılara aynı lezzeti sunabilme IQOS New 2.4 Plus Kit Elektronik Sigara Fiyat adına tasarlanmış son derece özel bir sigaradır.  Bütün bunlara ek olarak Iqos elektronik sigara fiyat rakamları da son derece değişkenlik göstermektedir. IQOS New 2.4 Plus Kit Elektronik Sigara Modeli Zira bu ürünü kullanmayı başlayan kimseler için söylememiz gereken bir başka önemli şey de her kartuşun ortalama olarak 6 dakika içerisinde çekim süresinin bulunduğudur. Yani bir sigara ile aynı süre içerisinde çekilerek aynı hazzın alınması sağlanır. Bunun ile birlikte Iqos elektronik sigara fiyat hakkında IQOS New 2.4 Plus Kit Elektronik Sigara bilgi almak istiyor iseniz sitemizin iletişim bölümünden bizlere ulaşmanız gerekiyor. Zira bu ürün oldukça rağbet gören bir ürün olduğundan dolayı son zamanlarda pek çok art niyetli insan tarafından da IQOS New 2.4 Plus Kit Elektronik Sigara Satışı piyasaya sürülmeye başladı. Bu durum ise fiyatların oldukça değişken olmasına neden oldu. Eğer sizler de Iqos elektronik sigara fiyat hakkında kandırılmamak ve doğru bir tercihte bulunmak istiyor iseniz muhakkak bize ulaşmanız gerekiyor. Lütfen daha detaylı bilgi için sitemizin iletişim bölümünden bizlere ulaşın.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Iqos Elektronik sigara deyince akla ilk gelen markalar arasında sizin ve herkesin tahmin ettiği gibi philip morris markası geliyor. Elektronik sigara kullanan kişilerin en fazla güvendiği, en çok satın aldığı ve yapmış olduğu çocuk kilitleri sayesinde aile içi güvenliğe de yardımcı olan philip morris markasını satan belki de binlerce marka ile karşı karşıya gelmişsiniz. Bizler ise adımızdan da anlayacağınız üzere sizlere kaçak yolla getirilen ya da çakma diye tabir edilen ürünlerden kesinlikle satmıyoruz. Bazı siteler ise sizi kandırarak daha önce yasaklanmış ürünleri size satıyor. Bu tür sorunlarla uğraşmadan gerçek bir sanal alışveriş yapıp elektronik sigaranızı verdiğiniz adres bilgilerine sorunsuz teslim almak istiyorsanız mutlaka bizi tercih etmeniz gerekiyor. Bizi tercih eden müşterilerimize sunduğumuz imkanlar sayesinde bizi tercih eden her müşterimiz yüzü gülümser vaziyette alışverişlerini sonlandırıyorlar. Bunun en büyük etkenleri arasında da sizin de tahmin edebileceğiniz gibi teslimat bilgileri aracılığı ile verdiğimiz teslimat koşulları ve teslimat sürecinde karşınıza çıkan aşamaların birebir aynı olmasından kaynaklanarak sizin zor durumda kalmanıza karşı bir politika izlememizdir. Öncelikle teslimat sürecine girmek için sitemize gelerek kendinize uygun olan cihazı elektronik sigara çeşitleri arasından bir tercih yapmaktır. Tercihinizi belirledikten sonra ister ödemenizi site üzerinden yapın, isterseniz de küçük bir ek masraf dahilinde kapıda ödeme gerçekleştirerek ürünü alın. Size ürününüzü gönderebilmemiz için adres bilgilerinizi doğru bir şekilde girmeniz büyük önem arz etmektedir. Adresinizde yaptığınız hatalar sonucunda elektronik sigaranız size ulaşmazsa biz bundan sorumlu değiliz. Ancak yanlış bilgi verdiğinizi bize bildirmeniz sonucunda sizin için elimizden geleni de yapacağımızı asla unutmayın. Teslimat bilgilerinizi girip elektronik sigara siparişini vermenizin ardından ürününüz 3 iş günü içerisinde size ulaştırılacaktır. Eğer siparişinizi Cuma ya da bir hafta sonu dahilinde verirseniz aradaki tatil günlerini lütfen saymayınız. Kargo ile gelen ürününüzü alırken görevliye imza atmayı unutmayınız. Kargonuz yola çıkmadan önce, yoldayken veya şubedeyken size mail ya da SMS yolu ile bilgiler sunacağız. Böylece kargo, siz ve sitemiz koordineli bir teslimat gerçekleştirecek.